„Tuo ritmu“ 2024

By 2024 16 gegužės Be kategorijos

Balandžio 19 dieną įvyko kasmetinis konkursas – festivalis. Konkurse dalyvavo nuo pačių mažiausių iki senjorų. Iš viso dalyvavo apie 190 šokėjų.

Šventė prasidėjo su dideliu būriu šokančių vaikučių kurie pristatė unikalius ir įkvepiančius šokio numerius. Šiemet gausiausias dalyvių būrys atvyko iš Šiaulių miesto mokyklų. Buvo nuostabu stebėti įvairius šokių stilius ir talentus, kurie atspindėjo kiekvieno vaiko asmenybę. Po pasirodymų
komisija visas vaikučių grupes apdovanojo nominacijomis, konkurso medaliais ir pagrindine konkurso „Tuo ritmu“ taure, kuri atiteko Šiaulių Gegužių progimnazijos šokėjams „Juostinas“. Vakaro programoje mažuosius šokėjėlius keitė suaugusiųjų šokių grupės iš Mažeikių, Plungės,
Telšių, Klaipėdos miestų ir rajonų. Suaugusiųjų šokių grupės paliko ne ką mažesnį įspūdį už mažuosius. Po kiekvieno pasirodymo buvo jaučiama bendruomenės ir draugystės dvasia, kurioje dalyviai pasidalino savo džiaugsmu ir palaikymu vieni kitais. Tai tikrai buvo ne tik konkursas, bet ir šventė, kurioje dalyvavo visa šokio bendruomenė. Po pasirodymų, kaip ir dera, komisija visus kolektyvus apdovanojo padėkomis, o pagrindinės konkurso taurės šiemet atiteko Mažeikių miesto kolektyvams: „Serbentėlė“, „Ciongs“ ir „Ingos linijinių šokių grupė“. Už tautiškumą apdovanotas Alsėdžių kultūros centro kolektyvas „Sruojoks“.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie „Tuo ritmu“ šokio festivalio sėkmės! Mes tikimės, kad šventė paliko jums ne tik gražių prisiminimų, bet ir įkvėpimo šokti toliau. Laikykite šokio dvasią gyvą ir laukiame susitikimo kitame festivalyje!