Liaudiškos muzikos kapela „Sosieda”

Vadovė: Irena Taujenienė

Kapela susibūrė 2010 metų rudenį. Kolektyvo tikslas – populiarinti savo miestelio vardą, išsaugoti liaudiškos muzikos tradicijas, tobulėti, suburti įvairaus amžiaus žmones, mėgstančius tokią muziką, suteikti jiems gerų emocijų. Kapelos narius vienija meilė liaudiškai muzikai, dainai. Tai nuoširdūs, paprasti žmonės, grojantys, muzikuojantys labiau iš širdies, nei iš natų. Iki šiol kapela sėkmingai koncertuoja savo miestelio, aplinkinių rajonų miestelių ir kaimų vasaros ir rudens šventėse, dalyvauja kapelų festivaliuose.

Kolektyvą sudaro 7 nariai:

Modestas Preibys – bosinė gitara;

Vacys Rimkus – akordeonas, armonika, vokalas;
Alvydas Tilvikas – mušamieji;
Zinaida Petrutienė – vokalas, ritminiai instrumentai;
Sandra Jazdauskienė – vokalas;
Irena Taujenienė – akordeonas, vokalas, kapelos vadovė;
Rimantas Jazdauskas – ritminė gitara, vokalas.

Kapelos šūkis – ŠIRDIS TOL JAUNA, KOL MUZIKA JOJE GYVA.

Įsimintiniausi koncertai: Vilniaus Katedros aikštėje, pristatant Žemaičių Kalvariją kaip Mažąją kultūros sostinę 2016 m., Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose, Šeduvoje, Pagramantyje, Salantuose, Laižuvoje, Skuode ir kitur. Kas antrus metus kapela rengia Žemaitijos krašto kapelų festivalį „Greižkem, sosiedele!“
(https://www.youtube.com/watch?v=K_hiEEoUJJo). Pirmasis festivalis įvyko 2015 metų rudenį. Į jį sukviečia savo draugus, kartu muzikuoja, dalinasi patirtimi, o klausytojams dovanoja gražią šventę.

Galerija