Šokių studija „Šokio vizija“

Kolektyvo vadovė – Sandra Jazdauskienė

Šokių studija kūrybinį kelią pradėjo 2006 metų rudenį. Per šį laikotarpį sukurtos savos tradicijos, sukaupta šiokia tokia patirtis, kaupiamas kraitis pasiekimų, pripažinimo, populiarumo.
Šokių studijos tikslas – populiarinti šokio meną, propaguoti aktyvų, sveiką gyvenimo būdą, skatinti tarpusavio bendravimą.
Šokis yra malonumas, todėl studijoje pirmiausia ir kviečiama šokti sau, savo džiaugsmui, išmokti drąsiai jaustis šokių aikštelėje, atskirti šokius ir sušokti paprastus junginius. Įgudę šokėjai kviečiami šokti aktyviau ir dalyvauti koncertinėje veikloje ir varžybose. Čia kiekvienas pasirenka sau tinkamą šokio
žanrą (pramoginį-mados šokį, linijų šokį, aerobiką).
Šokių studija puoselėja tradiciją palydėti praeinančius metus ir besibaigiantį šokių sezoną bendrais šokių vakarais. Rengiamos išvykos į šokių renginius kituose Lietuvos miestuose, šokėjai kviečiami dalyvauti šokių festivaliuose ir varžybose. Švenčiame Pasaulinę šokio dieną (balandžio 29-oji) . Kas antrus metus organizuojamas šokių festivalis- konkursas „Tuo ritmu“.
„Šokio vizijos“ koncertinė veikla labai įvairi: kolektyvas ne tik koncertuoja, bet ir dalyvauja konkursuose, festivaliuose, nuolatiniai miestelio bendruomenės ir kaimyninių bendruomenių renginių dalyviai.

Galerija