Muzikantų fiesta Žemaičių Kalvarija 2022

By 2022 30 balandžio Renginiai
Paskutinį balandžio penktadienį Žemaičių Kalvarijos kultūros centre šurmuliavo gyvai grojančių muzikantų fiesta Žemaičių Kalvarija 2022. Susirinkusiuosius džiugino keturi kolektyvai: Kazlų Rūdos kultūros centro grupė „Skarmaliai 22“, Šiaulių rajono Gruzdžių filialo muzikos grupė „Brandus“, Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro estradinė grupė „Mes“ ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro estradinė grupė „Vintažas“. Visi su savais stiliais, sava muzika, savomis istorijomis, tačiau visus sieja bendras dalykas – muzika. Juk ne veltui sakoma, jog muzika yra atskira kalba, tačiau išreiškiama ne vien tik žodžiais, bet ir garsais, judesiais, emocijomis, įsijautimu.
 
Renginio žiūrėti susirinkusius žiūrovus taip pat džiugino ir nuotaikinga muzikanto Gedimino Jokubausko muzika. Jo dainos jau spėjo susilaukti populiarumo ir papulti į radijo stočių eterius.
Šis renginys organizuojamas ne pirmus metus, tačiau pažadame – tikrai ne paskutinius.
Dalinamės renginio akimirkomis, o kitais metais, kviečiame ne tik stebėti renginį, bet galbūt ir jame sudalyvauti! Galbūt senai turėjote svajonę sukurti muzikinę grupę…?