Projektas „Aš laimingas esu tęsiasi…

By 2021 30 birželio 10 rugpjūčio, 2021 Minėjimai
Aš laimingas esu,
Laimingesnio pasauly nėra.
Netikėkite mano skausmu,
Aš laimingas esu
Tarp nakties valandų
Svaigulingos kančios ugnyje…
Aš laimingas esu,
Laimingesnio pasauly nėra. /V. Mačernis/
Projektui „Aš laimingas esu…“ tęsiantis, birželio 25-ąją dieną ant Šarnelės piliakalnio pasirodė vokalinė grupė „Baltos varnos“. Grupės vokalistės ir dainų kūrėjos Milda ir Teresė Andrijauskaitės. Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui yra tapusios atradimu. Grupės atliekamos dainos kupinos folk’o elementų, galima išgirsti etno ar liaudies dainų motyvų. Ką jau kalbėti apie improvizacijas, kurių gausu tarp dainų. Susirinkusiems renginio dalyviams „Baltų varnų“ dainos gniaužė kvapą, kvietė atsipalaiduoti ir pasinerti į muzikos bei kultūros pilną erdvę, sukurtą ant Šarnelės piliakalnio, kurį savo laiku mėgo ir vertino poetas Vytautas Mačernis.
Susirinkusiems vakaro dalyviams ir žiūrovams Žemaičių Kalvarijos kultūros centras pristatė programą „Laiškai iš Šarnelės“. Gražiausios poeto V. Mačernio eilės skambėjo balsais tų, kurie brangina ir myli šio autoriaus kūrybą. Kol kultūros centro kolektyvas deklamavo eiles, žiūrovai, susėdę, kas ant žolės, kas ant suolelio, džiaugėsi ramiu, jaukiu ir džiugesio kupinu vakaru.
Projektą „Aš laimingas esu…“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Šarnelės kaimo bendruomenė, Plungės rajono savivaldybė.

Leave a Reply